Chip Tuning Hizmetleri

Chip Tuning Hizmetleri ;

Chip tuning Hizmetleri motorların ateşleme işlemlerini yerine getirmek için çalışan ekoların belirli bilgilerinin bulunduğu Chip Tuning  araçlarının yazılımları hakkında uygulanan değişimlerdir. Chip tuning Hizmetleri motorların modifiye edilmesi yani değişikliğe uğratılması için gerekli olan çok etkili ve önemi büyük olan halkaların başında gelmektedir. Chip tuning Hizmetleri halkalarının modifiye edilmesinde kullanılacak olan motorun bilgilerinin yer aldığı beyinlerin yönetimini yapmaktadır. Aynı zamanda chip tuning Hizmetleri beynin çalışma zamanları hakkında da müdahalede bulunan bir cihazdır. Satışını yaptığımız Oto Yazılım beynin çalışma zamanları hakkında yaptığı bu müdahalelere Electronic Control Unit adı da verilmektedir. Yapılan bu müdahale sonucunda motorda birçok değişiklik gerçekleştirilebilmektedir.

Hangi Araçlarda Kullanılır?

Chip tuning Hizmetleri sadece elektronik olarak çalışan sistemleri bulunan ve dizel özellikli motorlarda kullanılır. Bir başka kullanım alanını ise enjeksiyon adı sisteme bağlı bulunan benzin ile çalışan araçlar oluşturmaktadır. Uzun yıllardır yaptığımız bu uygulama sayesinde aracın ateşleme yapılan sisteminde istenilen tüm değişiklikler gerçeğe dönüştürülebilmektedir. Beynin zamanlaması üzerinde yaptığımız bu değişiklikler ile tork adı verilen artış sağlanmakta ve bunun sonucunda da aracın performansı artmakta, daha iyi bir güç aktarımı yapılmaktadır.

Tsn Egzoz - Chip Tuning Hizmetleri

Tsn Egzoz – Chip Tuning Hizmetleri

Sistemin Avantajı

Oto Yazılım adlı bu uygulama araçların motorlarında güç artışını sağlamaktadır. Ayrıca araçların yakın yönünden tasarruf etmesini de sağlayarak daha az yakıt ile daha fazla yol gidilmesini sağlamaktadır. Oto Yazılım uygulaması hakkında araca ve motora zarar verdiğine dair bazı yorumlar yapılıyor olsa da firmamızın alanında uzman olan ustalarının yaptığı hiçbir araçta herhangi bir zarar tespit edilmemiştir. Yani bu işte önemli olan şey, bu sistemi uygulayan kişilerin işinin ehli olan kişiler olmasıdır. Tsn Egzoz da bu yöndeki çalışmaları ile tanınmaktadır.

Uygulamanın Yapılma Nedeni Nedir?

Oto Yazılım adındaki bu uygulamamızı müşterilerimizin tercih etmesindeki en önemli neden araçlarınızda bulunan motorların gücünü ekstra artırmak ve aracınızın buna bağlı olarak daha hızlı gitmesini sağlamaktır. Aynı zamanda Tsn Egzoz un bu uygulaması ile aracınızın harcadığı yakıt da düşecektir. Bu uygulama Tsn Egzoz tarafından yaptırdığınızda firmamızın garantisi altındadır. Firmamız aracınızın herhangi bir zarar görmeyeceğinin garantisini vermektedir.

Egzoz Ankara

Chip Tuning Hizmetleri - Tsn Egzoz

Chip Tuning Hizmetleri – Tsn Egzoz

Partikül Ankara

Egr İptali

Partikül İptali

Katalizör Ankara

Egzoz