dpf_cozumlemesi
09 Kas

Ankara Egzoz Muayenesi

Ankara Egzoz Muayenesi

Ankara egzoz muayenesi tamiri ve egzozcu olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. En son teknolojiyle üretilen tamir uygulaması kullanılırken aynı zaman da son model egzozları satmaktayız. Egzoz  için bütün egzoz parçaları firmamız da bulunmaktadır. Aynı zaman da güvenli ve özenli bir şekilde tamiratları yapılmaktadır. Daha derin bilgi için iletişime geçerek dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Ankara’nın İlçelerinde faaliyet gösteren T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan yetki belgesi almış Yetkili Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonları firmalarının listesi bulunmaktadır. Bu istasyonlarda araçlarınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü yaptırabilir, aracınız için Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm Raporu alabilirsiniz.

Egzoz Gazı Emisyon ölçümü 2018 yılı için KDV dahil 55 TL.dir. Yönetmelikle 1 Ocak 2018’den itibaren egzoz emisyon ölçümü sonrası pul ve ruhsat düzenlenmeyeceği için taşıt sahiplerine ölçüm sonuçlarını içeren rapor verilecek ve bu tarihten itibaren ölçüm yaptıran vatandaşlar taşıtlarına ait egzoz emisyon geçerlilik süresini sadece e-devlet üzerinden sisteme girerek sorgulayabilecek. Egzoz emisyon ölçümünü TÜVTÜRK istasyonlarında da yaptırabilirsiniz. Geçerli egzoz gazı emisyon ölçümünün olmaması ‘Ağır Kusur’ olarak değerlendiriliyor. Bu hizmet araç muayene istasyonlarının tamamında da uluslararası standartlarda veriliyor.

Ankara Araç Egzoz Muayenesi Çözümleri ve Ankara Egzoz Muayenesi hakkında bilgi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız 0535 468 81 03 numaralı telefon numarasından hemen Ankara TSN Egzoz Çözüm Merkezine ulaşabilirsiniz.