katalizor
11 Kas

Katalizör Temizliği

 

Katalizör Temizliği

Katalizör Temizlik Ve Değişimi; araçların egzoz çıkışı borusu bağlanan bir elemandır. Bu sebeple katalizatör araçlar için son derecede önemli ve gerekli elemanlardan biri olmaktadır. Aynı zamanda çevre kirliliğini de büyük oranda azaltmaktadır. Katalizatör temizliği yaptırarak aracın zararlı emisyonları azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Araç katalizatör temizliği ve değişimi sırasında motorun performansını kesinlikle etkilemez. Ayrıca büyük oranda yakıt tasarrufu da yapmaktadır.

Katalizatör temizliği yapılırken işinin ehli bir usta tercih etmeniz hem aracınız hem de bütçeniz için doğru bir karar olacaktır. Zira bu tarz işlemlerin yanlış yapılması aracınızın belli bir süreçte zarar görmesi ve kullanılan kimyasalların katalizatöre zarar vermesine sebep olabilir. Bu yüzden tıkanmadan katalizatörünüzün temiz kalması, yenilenmesi araçlar için büyük önem taşıyor.

Katalizör Ankara Uzun yıllardır katalizatör üretimi yapan firma, kaliteli ve verimli imalatı ile oldukça beğeni toplayarak müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Tsn Egzoz, her çeşit benzinli ve dizel araçlara uyumlu, Avrupa standartlarına uygun katalitik konvertör ve dizel partikül filtrelerinin üretim ve satışını yapıyor. ISO 9001- 2008 belgesi sahibi olan firma ürünleri sayesinde yakıt tasarrufuna da yardımcı oluyor.

katalitik-konvertör-motor-arıza-lambası

Tsn Egzoz Katalizör Temiziliği Yapılmadan Önce

Katalitik-Konvertör-Arızası

Tsn Egzoz Katalizatör Temiziliği Yapıldıktan Sonra

 

Ankara Katalizör Çözümleri hakkında bilgi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız 0535 468 81 03 numaralı telefon numarasından hemen Ankara TSN Egzoz Çözüm Merkezine ulaşabilirsiniz.